Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky OK junior Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.3Tröger Niels
/ AMC Sachsenring
OK48.004448.195
2.162Kácovský Matěj
Spirit racing
OK48.0600.056348.198
3.24Pavlíček Matěj
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK48.3560.352448.608
4.23Pros František
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK48.9450.941252.084
5.230Samiecová Natálie
SCS Racing
OK50.0312.027250.058
6.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior50.7302.726650.839
7.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior50.8102.806750.820
8.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior50.9112.907650.915
9.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior51.0573.053451.152
10.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior51.0663.062651.072
11.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior51.3123.308351.346
12.1Cordova Belduma Jose Andres
Jose CORDOVA BELDUMA / C-Trade
OK junior51.3783.374351.399
13.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior51.4723.468351.508
14.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior51.5733.569651.579
15.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior51.7953.791451.847

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.162Kácovský Matěj
Spirit racing
OK1148.29708:57.499
2.3Tröger Niels
/ AMC Sachsenring
OK110.10048.21408:57.599
3.23Pros František
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK112.75548.57909:00.254
4.230Samiecová Natálie
SCS Racing
OK112.91548.54009:00.414
5.24Pavlíček Matěj
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK114.17148.64709:01.670
6.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior1127.40050.89809:24.899
7.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior1130.59950.88509:28.098
8.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior1136.94151.34209:34.440
9.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior1137.52051.47309:35.019
10.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior1138.14251.19609:35.641
11.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1141.34451.77909:38.843
12.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior1142.72951.37209:40.228
13.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1149.56751.84609:47.066
14.1Cordova Belduma Jose Andres
Jose CORDOVA BELDUMA / C-Trade
OK junior38 Laps52.37002:40.983
15.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior29 Laps53.46701:48.733

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Tröger Niels
/ AMC Sachsenring
OK1148.08308:53.582
2.162Kácovský Matěj
Spirit racing
OK111.47448.04408:55.056
3.230Samiecová Natálie
SCS Racing
OK113.07948.20509:01.661+5s - Nárazník
4.24Pavlíček Matěj
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK118.69448.53909:02.276
5.23Pros František
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK119.61548.36109:03.197
6.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior1130.24050.67609:23.822
7.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior1133.32050.72609:26.902
8.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior1135.49751.07709:29.079
9.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior1135.65951.00109:29.241
10.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1136.77750.78309:30.359
11.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior1136.82051.03809:30.402
12.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior1137.12450.91609:30.706
13.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior1137.26550.99609:30.847
14.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1143.01151.55409:36.593
15.1Cordova Belduma Jose Andres
Jose CORDOVA BELDUMA / C-Trade
OK junior1144.88951.82609:38.471

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Tröger Niels
/ AMC Sachsenring
OK1648.12812:58.080
2.162Kácovský Matěj
Spirit racing
OK161.69148.28212:59.771
3.230Samiecová Natálie
SCS Racing
OK165.43848.46713:03.518
4.24Pavlíček Matěj
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK1615.01048.94513:13.090
5.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior1640.32850.55513:38.408
6.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior1643.10150.71213:41.181
7.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior1649.59451.20613:47.674
8.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior151 Lap51.12413:02.826
9.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior151 Lap51.23013:03.367
10.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior151 Lap51.66813:10.602
11.1Cordova Belduma Jose Andres
Jose CORDOVA BELDUMA / C-Trade
OK junior151 Lap51.88113:29.884+5s - Nárazník
12.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior610 Laps51.38405:17.235
13.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior016 Laps2.205
14.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior016 Laps2.314
15.23Pros František
PRAGA VMS RACING / HRR,ZÁRUBOVA,SPB,3D,JSTB
OK169.92148.57213:08.001V- Nerespektováni vl. sig.