Výsledky Školní 50 Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.34Romof Patrik
Feber racing s.r.o.
Školní 501:13.23961:13.254
2.41Kyllar Kryštof
GT2 motorsport s.r.o.
Školní 501:13.3120.07361:13.352
3.16Prášil Jan
Hagemann Racing
Školní 501:13.3620.12351:13.773
4.133Rumlenová Markéta
Skylark's Karting Team
Školní 501:14.2731.03441:14.319
5.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 501:15.1861.94751:15.616
6.101Picka Matyáš
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
Školní 501:16.9723.73361:17.062
7.55Lacko Nicolas
LAPOS sportovní a marketingová, s.r.o.
Školní 501:17.2974.05851:17.805
8.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Táta a máma
Školní 501:18.2014.96261:19.188
9.33Dolinek Tobias
Pavel Dolinek / DOLNIS s.r.o.
Školní 501:18.4615.22241:20.964
10.555Ballková Eliška
Lukamotorsport Czech s.r.o. / BAS autodoprava
Školní 501:21.2948.05521:22.041
11.56Boudník Petr
Petr Boudník / Adrenalin-Oil.cz
Školní 501:25.25912.0231:25.584
12.110Divič Miloš
SPIRIT RACING s.r.o.
Školní 501:33.10119.86221:33.592
13.51Kruglyk Andrii
JOKA Racing
Školní 5018.8620
14.75Kubera Vít
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5018.8620

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.34Romof Patrik
Feber racing s.r.o.
Školní 5051:12.52306:38.219
2.41Kyllar Kryštof
GT2 motorsport s.r.o.
Školní 5054.3751:12.56006:42.594
3.133Rumlenová Markéta
Skylark's Karting Team
Školní 5055.9471:13.55506:44.166
4.16Prášil Jan
Hagemann Racing
Školní 5058.1611:12.53106:46.380
5.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50518.6661:15.11906:56.885
6.55Lacko Nicolas
LAPOS sportovní a marketingová, s.r.o.
Školní 50521.5711:16.15906:59.790
7.101Picka Matyáš
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
Školní 50530.2411:16.73807:08.460
8.75Kubera Vít
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 50536.9221:17.21907:15.141
9.110Divič Miloš
SPIRIT RACING s.r.o.
Školní 50540.4011:18.31507:18.620
10.33Dolinek Tobias
Pavel Dolinek / DOLNIS s.r.o.
Školní 50547.4051:21.29607:25.624
11.555Ballková Eliška
Lukamotorsport Czech s.r.o. / BAS autodoprava
Školní 50556.8771:21.58307:35.096
12.56Boudník Petr
Petr Boudník / Adrenalin-Oil.cz
Školní 5051:09.0291:25.78607:47.248
13.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Táta a máma
Školní 5023 Laps1:21.52003:13.153
14.51Kruglyk Andrii
JOKA Racing
Školní 500

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.34Romof Patrik
Feber racing s.r.o.
Školní 5051:13.47006:17.555
2.41Kyllar Kryštof
GT2 motorsport s.r.o.
Školní 5050.2091:13.31806:17.764
3.16Prášil Jan
Hagemann Racing
Školní 5050.7871:12.19806:18.342
4.133Rumlenová Markéta
Skylark's Karting Team
Školní 5051.7601:13.80006:19.315
5.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50511.0901:14.70206:28.645
6.75Kubera Vít
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 50512.6471:14.42506:30.202
7.55Lacko Nicolas
LAPOS sportovní a marketingová, s.r.o.
Školní 50527.5261:17.57806:45.081
8.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Táta a máma
Školní 50529.9741:18.78506:47.529
9.101Picka Matyáš
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
Školní 50532.2251:18.16106:49.780
10.110Divič Miloš
SPIRIT RACING s.r.o.
Školní 50536.3561:18.79006:53.911
11.56Boudník Petr
Petr Boudník / Adrenalin-Oil.cz
Školní 50543.7081:22.15307:01.263
12.33Dolinek Tobias
Pavel Dolinek / DOLNIS s.r.o.
Školní 50544.0751:21.19907:01.630
13.555Ballková Eliška
Lukamotorsport Czech s.r.o. / BAS autodoprava
Školní 50544.3211:21.16207:01.876
14.51Kruglyk Andrii
JOKA Racing
Školní 500

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.16Prášil Jan
Hagemann Racing
Školní 5060.0411:12.94807:33.816
2.41Kyllar Kryštof
GT2 motorsport s.r.o.
Školní 5060.1611:14.00807:33.936
3.34Romof Patrik
Feber racing s.r.o.
Školní 5061:13.95307:38.775+5s - Start
4.75Kubera Vít
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 50610.8321:14.79207:44.607
5.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50615.6471:16.25107:49.422
6.133Rumlenová Markéta
Skylark's Karting Team
Školní 50619.2691:15.94507:53.044
7.55Lacko Nicolas
LAPOS sportovní a marketingová, s.r.o.
Školní 50626.7671:18.19208:05.542+5s - Start
8.101Picka Matyáš
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
Školní 50635.8561:17.92708:09.631
9.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Táta a máma
Školní 50636.0031:19.59808:09.778
10.33Dolinek Tobias
Pavel Dolinek / DOLNIS s.r.o.
Školní 50649.9021:21.48508:23.677
11.110Divič Miloš
SPIRIT RACING s.r.o.
Školní 50650.2581:20.67208:24.033
12.56Boudník Petr
Petr Boudník / Adrenalin-Oil.cz
Školní 50654.4001:22.86908:28.175
13.555Ballková Eliška
Lukamotorsport Czech s.r.o. / BAS autodoprava
Školní 5061:00.6861:23.09808:34.461
14.51Kruglyk Andrii
JOKA Racing
Školní 500