Výsledky Mini 60 (Mezi/národní) Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)58.865558.873
2.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)58.9560.091559.074
3.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.0320.167559.102
4.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.0780.213559.629
5.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)59.1540.289559.195
6.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)59.2490.384559.252
7.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)59.3390.474559.408
8.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)59.3420.477459.929
9.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)59.4730.608659.621
10.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)59.6210.75651:00.042
11.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)59.6350.77659.754
12.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)59.8821.01761:00.233
13.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.8831.018659.979
14.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)59.9131.04841:00.231
15.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)1:00.0341.16941:00.092
16.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)1:00.0421.17761:00.138
17.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)1:00.0481.18361:00.150
18.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)1:00.7761.91161:00.887

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)959.25008:57.296
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)90.78659.05908:58.082
3.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)90.82859.24608:58.124
4.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)93.05459.28009:00.350
5.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)93.13059.27009:00.426
6.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)910.76659.67709:08.062
7.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)914.4951:00.22009:11.791
8.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)915.04159.17909:12.337
9.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)915.2751:00.13809:12.571
10.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)915.4371:00.08109:12.733
11.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)915.8671:00.17209:13.163
12.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)916.24459.75509:13.540
13.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)916.67559.80009:13.971
14.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)917.35659.98709:14.652
15.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)922.4411:00.53409:19.737
16.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)930.9571:00.12109:28.253
17.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)81 Lap59.74209:43.704
18.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)54 Laps59.64805:05.627

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)959.34308:57.682
2.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)90.42659.24808:58.108
3.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)90.29759.34809:02.979+5s - Nárazník
4.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)96.78459.83609:04.466
5.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)97.10859.53609:04.790
6.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)97.23959.83909:04.921
7.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)97.60059.94609:05.282
8.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)97.61059.72809:05.292
9.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)99.3081:00.02909:06.990
10.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)913.46059.97909:11.142
11.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)914.2131:00.31009:11.895
12.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)915.5191:00.43809:13.201
13.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)915.6441:00.15309:13.326
14.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)917.18659.55009:14.868
15.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)931.24659.61209:28.928
16.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)931.9201:00.52909:29.602
17.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)935.6271:00.61509:33.309
18.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)72 Laps59.86007:44.608

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)1059.60910:01.735
2.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)100.10559.57010:01.840
3.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)100.85259.54710:02.587
4.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)102.37659.68210:04.111
5.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)102.71759.70310:04.452
6.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)103.50859.83510:05.243
7.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)103.58559.51210:05.320
8.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)107.4651:00.25810:09.200
9.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)103.01359.58210:09.748+5s - Nárazník
10.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)1011.9561:00.49610:13.691
11.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)1013.92959.43610:15.664
12.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)1014.16859.84810:15.903
13.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)1015.7521:00.28910:17.487
14.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)1013.7401:00.45410:20.475+5s - Nárazník
15.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)1025.8571:01.07910:27.592
16.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)1027.8011:00.76010:29.536
17.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)1030.7431:02.19710:32.478
18.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)1042.3521:00.70910:49.087+5s - Nárazník