Výsledky Mini 60 Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)58.865558.873
2.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)58.9560.091559.074
3.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.0320.167559.102
4.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.0780.213559.629
5.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)59.1540.289559.195
6.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)59.2490.384559.252
7.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)59.3390.474559.408
8.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)59.3420.477459.929
9.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)59.4730.608659.621
10.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)59.6210.75651:00.042
11.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)59.6350.77659.754
12.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)59.8240.959659.827
13.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)59.8821.01761:00.233
14.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.8831.018659.979
15.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)59.9131.04841:00.231
16.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)1:00.0341.16941:00.092
17.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)1:00.0421.17761:00.138
18.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:00.0461.18141:00.170
19.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)1:00.0481.18361:00.150
20.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:00.0821.21761:00.338
21.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)1:00.0851.2261:00.546
22.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)1:00.1291.26451:00.281
23.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:00.5861.72141:00.691
24.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)1:00.6901.82541:00.736
25.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)1:00.7761.91161:00.887
26.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0.9110

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)959.25008:57.296
2.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)90.78659.05908:58.082
3.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)90.82859.24608:58.124
4.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)93.05459.28009:00.350
5.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)93.13059.27009:00.426
6.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)910.76659.67709:08.062
7.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)910.94459.72609:08.240
8.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)914.4951:00.22009:11.791
9.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)915.04159.17909:12.337
10.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)915.2751:00.13809:12.571
11.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)915.4371:00.08109:12.733
12.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)915.8671:00.17209:13.163
13.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)916.0191:00.13909:13.315
14.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)916.24459.75509:13.540
15.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)916.67559.80009:13.971
16.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)917.35659.98709:14.652
17.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)917.7391:00.12609:15.035
18.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)918.9441:00.11709:16.240
19.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)921.7841:00.40309:19.080
20.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)922.4411:00.53409:19.737
21.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)929.0481:00.10109:26.344
22.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)930.9571:00.12109:28.253
23.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)81 Lap59.74209:43.704
24.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)54 Laps59.64805:05.627
25.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)18 Laps1:06.68201:09.540
26.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)959.34308:57.682
2.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)90.42659.24808:58.108
3.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)90.29759.34809:02.979+5s - Nárazník
4.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)96.78459.83609:04.466
5.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)97.10859.53609:04.790
6.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)97.23959.83909:04.921
7.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)97.60059.94609:05.282
8.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)97.61059.72809:05.292
9.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)98.05059.98509:05.732
10.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)99.3081:00.02909:06.990
11.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)913.3411:00.06409:11.023
12.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)913.46059.97909:11.142
13.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)914.2131:00.31009:11.895
14.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)915.5191:00.43809:13.201
15.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)915.6441:00.15309:13.326
16.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)917.0631:00.09509:14.745
17.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)917.18659.55009:14.868
18.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)917.3741:00.55509:15.056
19.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)917.5391:00.33109:15.221
20.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)919.3091:00.40409:16.991
21.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)931.24659.61209:28.928
22.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)931.9201:00.52909:29.602
23.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)935.6271:00.61509:33.309
24.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)72 Laps59.86007:44.608
25.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0
26.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)931.7381:00.42709:29.420V- Nerespektováni vl. sig.

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o. / JP MOTORSPORT s.r.o., BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)1059.60910:01.735
2.21Obručník Lukáš
MK Academy
Mini 60 (MČR)100.10559.57010:01.840
3.42Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
Mini 60 (MČR)100.85259.54710:02.587
4.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)102.37659.68210:04.111
5.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
Mini 60 (MČR)102.71759.70310:04.452
6.999Huráb Dominik
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)103.50859.83510:05.243
7.14Šťastný Sébastien
HKC v AČR
Mini 60 (MČR)103.58559.51210:05.320
8.59Zlámal Michael
Hagemann Racing
Mini 60 (MČR)107.4651:00.25810:09.200
9.31Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o. / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
Mini 60 (MČR)103.01359.58210:09.748+5s - Nárazník
10.89Slípka Tomáš
HKC v AČR / APM automotive s.r.o.
Mini 60 (MČR)1011.9561:00.49610:13.691
11.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)1011.98259.93410:13.717
12.2Žila Lumír
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (MČR)1013.92959.43610:15.664
13.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1014.0591:00.10510:15.794
14.44Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Mini 60 (MČR)1014.16859.84810:15.903
15.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)1015.7521:00.28910:17.487
16.77Maxim Mikhalin
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
Mini 60 (MČR)1013.7401:00.45410:20.475+5s - Nárazník
17.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)1023.9741:00.33410:25.709
18.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1025.1241:00.87410:26.859
19.7Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)1025.8571:01.07910:27.592
20.50Koller Jan
Hagemann racing
Mini 60 (MČR)1027.8011:00.76010:29.536
21.33Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
Mini 60 (MČR)1030.7431:02.19710:32.478
22.177Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)1042.3521:00.70910:49.087+5s - Nárazník
23.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1057.1741:00.51810:58.909
24.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)82 Laps1:01.25908:22.390
25.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)19 Laps1:06.39001:08.901
26.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0