Výsledky Mini 60 (Pohár) Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)59.8240.959659.827
2.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:00.0461.18141:00.170
3.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:00.0821.21761:00.338
4.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)1:00.0851.2261:00.546
5.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)1:00.1291.26451:00.281
6.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:00.5861.72141:00.691
7.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)1:00.6901.82541:00.736
8.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0.9110

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)910.94459.72609:08.240
2.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)916.0191:00.13909:13.315
3.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)917.7391:00.12609:15.035
4.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)918.9441:00.11709:16.240
5.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)921.7841:00.40309:19.080
6.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)929.0481:00.10109:26.344
7.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)18 Laps1:06.68201:09.540
8.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)98.05059.98509:05.732
2.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)913.3411:00.06409:11.023
3.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)917.0631:00.09509:14.745
4.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)917.3741:00.55509:15.056
5.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)917.5391:00.33109:15.221
6.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)919.3091:00.40409:16.991
7.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0
8.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)931.7381:00.42709:29.420V- Nerespektováni vl. sig.

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Nedoma Filip
MK Academy / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)1011.98259.93410:13.717
2.6Roudnický Miloš
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1014.0591:00.10510:15.794
3.3Páv David
HKC v AČR
Mini 60 (PAČR)1023.9741:00.33410:25.709
4.4Čejka Richard
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1025.1241:00.87410:26.859
5.5Truksa Alan
HKC v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1057.1741:00.51810:58.909
6.91Louda Tobiáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)82 Laps1:01.25908:22.390
7.8Tomášek Lukáš
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
Mini 60 (PAČR)19 Laps1:06.39001:08.901
8.747Bábíčková Petra
Skylark's Karting Team
Mini 60 (PAČR)0