Výsledky KZ2 Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)49.688749.873
2.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)49.8350.147549.963
3.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)49.9060.218550.041
4.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)49.9160.228550.017
5.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)49.9180.23649.925
6.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)50.1390.451750.195
7.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)50.1510.463750.173
8.133Rumlena Václav
Rumlena Václav
KZ2 (PAČR)50.1710.483850.262
9.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)50.1750.487450.202
10.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)50.2400.552350.243
11.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)50.3110.623450.345
12.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)50.4070.719650.572
13.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)50.4230.735650.625
14.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)50.7271.039550.729
15.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)50.7501.062650.753
16.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)50.8361.148550.999
17.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)50.8871.199451.059
18.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)50.9681.28651.199
19.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)51.0351.347551.142
20.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)51.2931.605751.305
21.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)51.4671.779551.539
22.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)51.5591.871551.567

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)1450.04711:50.031
2.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)140.21249.96911:50.243
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)140.78850.01711:50.819
4.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)141.86550.09511:51.896
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)143.78050.24211:53.811
6.133Rumlena Václav
Rumlena Václav
KZ2 (PAČR)144.55850.26211:54.589
7.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)148.47550.59911:58.506
8.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)149.36950.51911:59.400
9.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)140.27849.95812:00.309+5s - Nárazník, +5s - Start
10.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1410.66350.47712:00.694
11.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)1411.79650.48812:01.827
12.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1412.33750.58712:02.368
13.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)1412.76250.65712:02.793
14.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1419.44751.05312:09.478
15.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1422.91451.42712:12.945
16.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1422.96751.20112:12.998
17.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1423.04751.20112:13.078
18.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)1423.24650.86012:13.277
19.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)1425.22351.33112:15.254
20.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1429.36051.62212:19.391
21.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)59 Laps50.78604:24.269
22.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)212 Laps51.05201:49.077

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)1450.17211:50.050
2.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)140.19850.10311:50.248
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)140.69750.10711:50.747
4.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)143.04450.22711:53.094
5.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)147.92050.43511:57.970
6.133Rumlena Václav
Rumlena Václav
KZ2 (PAČR)149.18750.51811:59.237
7.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1413.37350.70812:03.423
8.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)1414.04050.88212:04.090
9.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)1414.68450.83612:04.734
10.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1414.81450.81412:09.864+5s - Nárazník
11.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1419.88750.73412:09.937
12.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1420.88851.21312:10.938
13.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1421.49051.29112:11.540
14.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1425.28651.55212:15.336
15.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)1426.56951.41712:16.619
16.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)1426.88150.98212:16.931
17.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1428.86651.49112:18.916
18.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)113 Laps52.09810:53.545
19.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)86 Laps50.39106:50.755
20.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)86 Laps50.46806:51.226
21.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)212 Laps51.53701:49.445
22.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)212 Laps53.65401:54.511

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)1750.29814:22.182
2.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)170.18850.26014:22.370
3.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)171.97150.39414:24.153
4.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)173.37350.43614:25.555
5.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)177.26550.56614:29.447
6.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)177.95550.57514:30.137
7.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)1711.22050.39014:33.402
8.133Rumlena Václav
Rumlena Václav
KZ2 (PAČR)1711.79150.45214:33.973
9.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1713.49550.86414:35.677
10.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)1714.03650.90414:36.218
11.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1714.20350.75314:36.385
12.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)1714.57250.76414:36.754
13.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1715.11650.73014:37.298
14.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)1719.91151.17614:42.093
15.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1721.03451.15514:43.216
16.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)1723.88751.26814:46.069
17.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1729.91451.52514:52.096
18.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)1731.57351.66714:53.755
19.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)1732.60551.24114:54.787
20.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1732.94851.69514:55.130
21.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1735.56351.81414:57.745
22.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)314 Laps52.33402:46.920