Výsledky KZ2 (Mezi/národní) Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)49.688749.873
2.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)49.8350.147549.963
3.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)49.9060.218550.041
4.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)49.9160.228550.017
5.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)49.9180.23649.925
6.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)50.1390.451750.195
7.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)50.1510.463750.173
8.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)50.1750.487450.202
9.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)50.2400.552350.243
10.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)50.3110.623450.345
11.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)50.4070.719650.572
12.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)50.8871.199451.059
13.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)50.9681.28651.199
14.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)51.0351.347551.142
15.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)51.2931.605751.305
16.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)51.5591.871551.567

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)1450.04711:50.031
2.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)140.21249.96911:50.243
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)140.78850.01711:50.819
4.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)141.86550.09511:51.896
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)143.78050.24211:53.811
6.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)148.47550.59911:58.506
7.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)149.36950.51911:59.400
8.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)140.27849.95812:00.309+5s - Nárazník, +5s - Start
9.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1410.66350.47712:00.694
10.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1412.33750.58712:02.368
11.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1419.44751.05312:09.478
12.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1422.96751.20112:12.998
13.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1423.04751.20112:13.078
14.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)1423.24650.86012:13.277
15.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1429.36051.62212:19.391
16.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)212 Laps51.05201:49.077

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)1450.17211:50.050
2.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)140.19850.10311:50.248
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)140.69750.10711:50.747
4.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)143.04450.22711:53.094
5.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)147.92050.43511:57.970
6.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1413.37350.70812:03.423
7.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)1414.04050.88212:04.090
8.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1414.81450.81412:09.864+5s - Nárazník
9.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1419.88750.73412:09.937
10.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1420.88851.21312:10.938
11.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1421.49051.29112:11.540
12.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)1426.88150.98212:16.931
13.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1428.86651.49112:18.916
14.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)86 Laps50.39106:50.755
15.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)86 Laps50.46806:51.226
16.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)212 Laps53.65401:54.511

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)1750.29814:22.182
2.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)170.18850.26014:22.370
3.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)171.97150.39414:24.153
4.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)173.37350.43614:25.555
5.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)177.26550.56614:29.447
6.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)177.95550.57514:30.137
7.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)1711.22050.39014:33.402
8.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1713.49550.86414:35.677
9.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)1714.03650.90414:36.218
10.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1714.20350.75314:36.385
11.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1715.11650.73014:37.298
12.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1721.03451.15514:43.216
13.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1729.91451.52514:52.096
14.58Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
KZ2 (MČR)1732.60551.24114:54.787
15.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1735.56351.81414:57.745
16.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)314 Laps52.33402:46.920