Výsledky Easykart 100 Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10054.996655.198
2.22Zbožínek Jiří
Jiří Zbožínek
Easykart 10055.0860.09855.226
3.263Bábíčková Tereza
Spirit Racing
Easykart 10055.1990.203655.315
4.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 10055.2260.23355.232
5.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Top Trans Highway, Cimbu autosport
Easykart 10055.3600.364755.414
6.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING s.r.o. / LKN, Mgr. Ing. Ronald Khom Advokát
Easykart 10055.3650.369755.405
7.19Karnold Filip
Britsh Automotive s.r.o.
Easykart 10055.5810.585555.594
8.77Klausová Melanie
Garage77
Easykart 10055.6220.626555.713
9.12Novák Tomáš
HKC v AČR / Táta a máma
Easykart 10055.6840.688655.766
10.9Guichen Radim
Roman Guichen
Easykart 10055.7490.753655.756
11.27Kačírek jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 10055.8190.823455.831
12.112Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 10055.8330.837655.836
13.26Doubek Vladimir
Vladimír Doubek / Táta a Máma
Easykart 10055.9540.958555.967
14.84Horký Richard
SPIRIT RACING s.r.o. / AD Aqua Europe s.r.o.
Easykart 10055.9670.971656.135
15.127Bartoš Filip
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10057.9282.932657.986

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.22Zbožínek Jiří
Jiří Zbožínek
Easykart 1001055.48709:18.445
2.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING s.r.o. / LKN, Mgr. Ing. Ronald Khom Advokát
Easykart 100105.42955.63109:23.874
3.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100106.04655.38909:24.491
4.19Karnold Filip
Britsh Automotive s.r.o.
Easykart 100108.41255.81009:26.857
5.12Novák Tomáš
HKC v AČR / Táta a máma
Easykart 100108.50155.92009:26.946
6.27Kačírek jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 100108.69155.86409:27.136
7.9Guichen Radim
Roman Guichen
Easykart 100108.88355.74209:27.328
8.84Horký Richard
SPIRIT RACING s.r.o. / AD Aqua Europe s.r.o.
Easykart 100109.54955.85009:27.994
9.26Doubek Vladimir
Vladimír Doubek / Táta a Máma
Easykart 1001010.31055.91109:28.755
10.77Klausová Melanie
Garage77
Easykart 1001010.48755.95409:28.932
11.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Top Trans Highway, Cimbu autosport
Easykart 100106.30555.55009:29.750+5s - Nárazník
12.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 100106.67255.67709:30.117+5s - Nárazník
13.263Bábíčková Tereza
Spirit Racing
Easykart 100107.44155.72509:30.886+5s - Nárazník
14.112Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 1001014.65356.27009:33.098
15.127Bartoš Filip
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 1001022.88856.93909:41.333

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING s.r.o. / LKN, Mgr. Ing. Ronald Khom Advokát
Easykart 100102.27655.63810:54.097
2.12Novák Tomáš
HKC v AČR / Táta a máma
Easykart 100102.67055.94710:54.491
3.22Zbožínek Jiří
Jiří Zbožínek
Easykart 100102.75855.85210:54.579
4.19Karnold Filip
Britsh Automotive s.r.o.
Easykart 100103.49255.80010:55.313
5.84Horký Richard
SPIRIT RACING s.r.o. / AD Aqua Europe s.r.o.
Easykart 100103.63955.70510:55.460
6.77Klausová Melanie
Garage77
Easykart 100104.26656.01210:56.087
7.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Top Trans Highway, Cimbu autosport
Easykart 100105.34056.22110:57.161
8.9Guichen Radim
Roman Guichen
Easykart 100105.49655.94810:57.317
9.26Doubek Vladimir
Vladimír Doubek / Táta a Máma
Easykart 100107.27156.17010:59.092
10.112Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 100108.23556.16611:00.056
11.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 100104.19156.22911:01.012+5s - Nárazník
12.27Kačírek jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 100109.21056.39011:01.031
13.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100109.69055.87111:01.511
14.263Bábíčková Tereza
Spirit Racing
Easykart 1001055.97011:01.821+5s - Nárazník, +5s- incident
15.127Bartoš Filip
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 1001018.54057.31911:10.361

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.22Zbožínek Jiří
Jiří Zbožínek
Easykart 1001355.67812:08.223
2.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING s.r.o. / LKN, Mgr. Ing. Ronald Khom Advokát
Easykart 100132.18255.69712:10.405
3.19Karnold Filip
Britsh Automotive s.r.o.
Easykart 100134.86256.06912:13.085
4.84Horký Richard
SPIRIT RACING s.r.o. / AD Aqua Europe s.r.o.
Easykart 100138.73955.42212:16.962
5.12Novák Tomáš
HKC v AČR / Táta a máma
Easykart 100138.82355.91412:17.046
6.9Guichen Radim
Roman Guichen
Easykart 1001311.77255.93112:19.995
7.263Bábíčková Tereza
Spirit Racing
Easykart 100137.36755.61012:20.590+5s - Nárazník
8.27Kačírek jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 1001313.94056.21712:22.163
9.26Doubek Vladimir
Vladimír Doubek / Táta a Máma
Easykart 1001317.84656.03612:26.069
10.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 1001316.09456.38212:29.317+5s - Nárazník
11.77Klausová Melanie
Garage77
Easykart 1001318.71656.10512:31.939+5s - Nárazník
12.112Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 1001313.78755.95812:32.010+10s- incident
13.127Bartoš Filip
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 1001325.83557.36712:34.058
14.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10058 Laps56.47404:48.084
15.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / Top Trans Highway, Cimbu autosport
Easykart 100310 Laps56.67602:53.254