Výsledky OK junior Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)52.653652.751
2.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)52.7030.05752.711
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)52.7670.114652.778
4.1Bečička Jiří
Parolin Racing CZ / Bečička Jiří
OK junior (MČR)52.8480.195852.909
5.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)52.8620.209652.904
6.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)52.9320.279853.051zrušení 1. nej. kola-Nárazník
7.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)52.9840.331653.115
8.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)53.0980.445453.361
9.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)53.3850.732753.401
10.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)53.7951.142753.897
11.6Matonoha Štěpán
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)54.3801.727654.744
12.24Lukeš Kryštof
Skylark's Karting Team
OK junior (PAČR)54.5891.936654.778
13.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)54.6031.95654.674
14.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)54.8892.236755.116

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1152.85009:47.425
2.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)110.60452.95909:48.029
3.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)111.04052.86209:48.465
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)112.02852.83209:49.453
5.1Bečička Jiří
Parolin Racing CZ / Bečička Jiří
OK junior (MČR)112.23552.85609:49.660
6.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)113.10253.06909:50.527
7.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)118.37653.37509:55.801
8.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)118.88553.43109:56.310
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)1116.57053.82310:03.995
10.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)1116.75953.71110:04.184
11.6Matonoha Štěpán
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1119.08054.08810:06.505
12.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1120.71954.04810:08.144
13.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)1123.62754.59810:11.052
14.24Lukeš Kryštof
Skylark's Karting Team
OK junior (PAČR)1123.84954.68710:11.274
15.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK (MČR)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1152.97209:48.817
2.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)112.17152.87609:50.988
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)112.57153.05609:51.388
4.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)112.86453.06509:51.681
5.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)113.55253.16509:52.369
6.1Bečička Jiří
Parolin Racing CZ / Bečička Jiří
OK junior (MČR)113.62153.08809:52.438
7.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)114.70753.31709:53.524
8.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)115.11653.22509:53.933
9.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1110.98753.79309:59.804
10.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)119.75753.66110:03.574+5s - Nárazník
11.24Lukeš Kryštof
Skylark's Karting Team
OK junior (PAČR)1114.92454.16010:03.741
12.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1115.17553.79210:03.992
13.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK (MČR)0
14.6Matonoha Štěpán
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)011 Laps1.439
15.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)011 Laps1.559

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1553.15313:23.835
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)153.55053.33813:27.385
3.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)155.12853.29013:28.963
4.1Bečička Jiří
Parolin Racing CZ / Bečička Jiří
OK junior (MČR)156.20753.23813:30.042
5.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)155.69953.15013:34.534+5s - Incident
6.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)1511.57953.54613:35.414
7.6Matonoha Štěpán
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1515.71453.81713:39.549
8.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1516.53953.84213:40.374
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)1521.03354.08113:44.868
10.24Lukeš Kryštof
Skylark's Karting Team
OK junior (PAČR)1526.94354.51113:50.778
11.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1527.16754.12013:51.002
12.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)1542.48355.58114:06.318
13.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)69 Laps53.74205:30.228
14.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)213 Laps54.69101:52.484
15.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK (MČR)0