Výsledky ROK Junior Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.263Bábíčková Tereza
Skylark's Karting Team
ROK Senior52.400552.466
2.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior52.8380.438652.883
3.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior52.9000.5652.998
4.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior52.9050.505552.968
5.298Bábíčková Eliška
Skylark's Karting Team
ROK Senior52.9750.575753.123
6.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior53.0640.664553.265
7.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior53.0910.691653.198
8.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior53.1080.708753.114
9.330Pliszka Piotr
Lenartowicz Motorsport
ROK Senior53.1370.737753.357
10.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior53.1780.778753.320
11.111Bečička Jiří
Parolin Racing
ROK Senior53.3380.938853.354
12.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior53.4601.06653.708
13.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior53.7661.366753.901
14.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior53.8521.452754.174
15.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior53.8531.453653.857
16.19Martínek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior53.9341.534654.230
17.130Vloch Filip
JP motorsport s.r.o / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
ROK Senior53.9821.582653.995
18.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior54.0891.689654.318
19.71Schmid Andrew
Andrew Schmid
ROK Senior54.6912.291754.848
20.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ54.9312.531655.102
21.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior55.6413.241455.671
22.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ55.7733.373655.909
23.14Kousek Ondřej
Ondřej Kousek
ROK Senior56.4984.098656.736
24.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ57.0244.624557.553
25.327Karas Jiří
Jiří Karas / Citarusus, Lamont, MyBus
ROK.CZ57.0534.653457.162
26.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior57.0704.67257.542
27.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior53.3210.921453.367V- porušení TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.263Bábíčková Tereza
Skylark's Karting Team
ROK Senior1052.86810:09.592
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior102.12853.28010:11.720
3.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior103.27153.14510:12.863
4.298Bábíčková Eliška
Skylark's Karting Team
ROK Senior105.83653.30310:15.428
5.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior106.24853.31510:15.840
6.111Bečička Jiří
Parolin Racing
ROK Senior106.79853.15710:16.390
7.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior107.42653.39310:17.018
8.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior107.58053.31310:17.172
9.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior108.51053.65110:18.102
10.330Pliszka Piotr
Lenartowicz Motorsport
ROK Senior108.95153.66510:18.543
11.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior109.73653.53310:19.328
12.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior109.91053.61510:19.502
13.19Martínek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior1013.67353.92410:23.265
14.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior1013.88053.88810:23.472
15.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior1014.09154.00810:23.683
16.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior1014.58453.87910:24.176
17.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior1014.65353.61910:24.245
18.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior1028.34655.23410:37.938
19.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ1029.99355.45010:39.585
20.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ1030.23255.41110:39.824
21.14Kousek Ondřej
Ondřej Kousek
ROK Senior1036.13355.96310:45.725
22.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ1042.14356.56110:51.735
23.327Karas Jiří
Jiří Karas / Citarusus, Lamont, MyBus
ROK.CZ1046.48356.98710:56.075
24.71Schmid Andrew
Andrew Schmid
ROK Senior1052.85854.93111:02.450
25.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior0
26.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior010 Laps01:14.563
27.130Vloch Filip
JP motorsport s.r.o / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
ROK Senior010 Laps01:14.744

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.263Bábíčková Tereza
Skylark's Karting Team
ROK Senior1052.86408:52.477
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior106.73453.29108:59.211
3.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior107.02653.28008:59.503
4.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior107.96253.36909:00.439
5.298Bábíčková Eliška
Skylark's Karting Team
ROK Senior108.36753.06609:00.844
6.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior108.78853.32709:01.265
7.111Bečička Jiří
Parolin Racing
ROK Senior109.94653.28809:02.423
8.330Pliszka Piotr
Lenartowicz Motorsport
ROK Senior1013.47553.39109:05.952
9.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior1013.61453.42509:06.091
10.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior1014.17953.66909:06.656
11.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior1014.85853.66809:07.335
12.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior1015.83153.70809:08.308
13.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior1020.80853.96709:13.285
14.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior1027.88654.65709:20.363
15.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior1028.40654.42909:20.883
16.130Vloch Filip
JP motorsport s.r.o / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
ROK Senior1028.51454.60209:20.991
17.71Schmid Andrew
Andrew Schmid
ROK Senior1030.38054.35709:22.857
18.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior1034.26055.26409:26.737
19.14Kousek Ondřej
Ondřej Kousek
ROK Senior1034.50455.12609:26.981
20.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ1037.06555.16209:29.542
21.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ1041.89655.82909:34.373
22.327Karas Jiří
Jiří Karas / Citarusus, Lamont, MyBus
ROK.CZ1047.75756.42009:40.234
23.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ1047.88256.37709:40.359
24.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior19 Laps57.99559.045
25.19Martínek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior0
26.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior0
27.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior010 Laps2.035

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.263Bábíčková Tereza
Skylark's Karting Team
ROK Senior1352.94213:02.252
2.298Bábíčková Eliška
Skylark's Karting Team
ROK Senior136.75553.36713:09.007
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior139.32353.55413:11.575
4.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior139.85753.66813:12.109
5.111Bečička Jiří
Parolin Racing
ROK Senior1310.92653.47113:13.178
6.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior1311.71153.71013:13.963
7.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior1314.03953.67813:16.291
8.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior1314.87253.72013:17.124
9.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior1316.86153.83913:19.113
10.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior1316.87353.80813:19.125
11.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior1317.56953.89313:19.821
12.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior1322.78954.30813:25.041
13.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior1323.09854.40013:25.350
14.71Schmid Andrew
Andrew Schmid
ROK Senior1328.69054.81013:30.942
15.330Pliszka Piotr
Lenartowicz Motorsport
ROK Senior1324.69453.72913:31.946+5s - Incident
16.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior1336.02855.56013:38.280
17.14Kousek Ondřej
Ondřej Kousek
ROK Senior1336.55055.26013:38.802
18.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior1336.99653.89913:39.248
19.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ1337.26555.61413:39.517
20.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ1338.34055.66613:40.592
21.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ1346.03956.42013:48.291
22.327Karas Jiří
Jiří Karas / Citarusus, Lamont, MyBus
ROK.CZ1351.60756.76113:53.859
23.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior211 Laps54.92501:52.168
24.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior211 Laps56.87201:56.814
25.130Vloch Filip
JP motorsport s.r.o / BOUQUET, LIQUI MOLY, RV AUTO a Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR s.r.o.
ROK Senior211 Laps56.28901:57.146
26.19Martínek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior0
27.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior0