Měřený trénink
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Nej. kolo | Ztráta | V Kole | 2. nej. kolo | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 48 | Kočka Ondřej CRG TEAM OKKART | OK (MČR) | 44.618 | 7 | 44.731 | ||
2. | 12 | Novák Tomáš H-Kart club v ačr | OK (MČR) | 44.944 | 0.326 | 7 | 45.042 | |
3. | 21 | Strakatý Václav HKC v AČR | OK (MČR) | 45.134 | 0.516 | 9 | 45.522 | |
4. | 124 | Lukeš Kryštof Skylark’s Karting Team / LUKOV Plast | OK (MČR) | 45.594 | 0.976 | 8 | 45.634 | |
5. | 58 | Skřivan Marek SKYLARKS Karting | OK junior (MČR) | 45.683 | 1.065 | 6 | 45.686 | |
6. | 222 | Soumar Vojtěch AMD Racing | OK (MČR) | 45.828 | 1.21 | 8 | 46.087 | |
7. | 17 | Preuss Matěj HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil | OK junior (MČR) | 46.192 | 1.574 | 9 | 46.424 | |
8. | 23 | Roudnický Miloš HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 46.303 | 1.685 | 9 | 46.354 | |
9. | 34 | Procházka Václav HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 46.453 | 1.835 | 6 | 46.487 | |
10. | 24 | Milata Matyáš Hagemann racing | OK junior (MČR) | 46.587 | 1.969 | 8 | 46.732 | |
11. | 52 | Patera Lukáš SKYLARKS Karting | OK junior (MČR) | 47.387 | 2.769 | 7 | 47.392 | |
12. | 22 | Podlipný Mateo HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 47.438 | 2.82 | 8 | 47.438 | nárazník |
13. | 112 | Svoboda Jiří H-kart club v AČR | OK junior (MČR) | 48.348 | 3.73 | 3 | 48.351 |
1. finálová jízda
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Kol | Ztráta | Nej. kolo | Celkový čas | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 48 | Kočka Ondřej CRG TEAM OKKART | OK (MČR) | 11 | 45.087 | 08:24.322 | ||
2. | 21 | Strakatý Václav HKC v AČR | OK (MČR) | 11 | 1.271 | 45.248 | 08:25.593 | |
3. | 58 | Skřivan Marek SKYLARKS Karting | OK junior (MČR) | 11 | 2.533 | 45.456 | 08:26.855 | |
4. | 222 | Soumar Vojtěch AMD Racing | OK (MČR) | 11 | 7.149 | 45.748 | 08:31.471 | |
5. | 124 | Lukeš Kryštof Skylark’s Karting Team / LUKOV Plast | OK (MČR) | 11 | 9.796 | 45.683 | 08:34.118 | |
6. | 17 | Preuss Matěj HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil | OK junior (MČR) | 11 | 13.336 | 45.965 | 08:40.658 | +3s chybný start |
7. | 112 | Svoboda Jiří H-kart club v AČR | OK junior (MČR) | 11 | 17.803 | 46.626 | 08:42.125 | |
8. | 34 | Procházka Václav HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 11 | 17.941 | 46.178 | 08:42.263 | |
9. | 12 | Novák Tomáš H-Kart club v ačr | OK (MČR) | 11 | 24.120 | 46.243 | 08:48.442 | |
10. | 23 | Roudnický Miloš HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 2 | 9 Laps | 47.276 | 01:39.876 | |
11. | 22 | Podlipný Mateo HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 0 | 11 Laps | 2.592 | ||
12. | 52 | Patera Lukáš SKYLARKS Karting | OK junior (MČR) | 0 | 11 Laps | 2.865 | ||
13. | 24 | Milata Matyáš Hagemann racing | OK junior (MČR) | 0 | 11 Laps | 5.354 | +3s chybný start |
2. finálová jízda
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Kol | Ztráta | Nej. kolo | Celkový čas | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 48 | Kočka Ondřej CRG TEAM OKKART | OK (MČR) | 11 | 44.708 | 08:18.776 | ||
2. | 12 | Novák Tomáš H-Kart club v ačr | OK (MČR) | 11 | 1.496 | 44.838 | 08:20.272 | |
3. | 21 | Strakatý Václav HKC v AČR | OK (MČR) | 11 | 1.693 | 44.835 | 08:20.469 | |
4. | 124 | Lukeš Kryštof Skylark’s Karting Team / LUKOV Plast | OK (MČR) | 11 | 6.741 | 45.185 | 08:25.517 | |
5. | 58 | Skřivan Marek SKYLARKS Karting | OK junior (MČR) | 11 | 6.916 | 45.384 | 08:25.692 | |
6. | 222 | Soumar Vojtěch AMD Racing | OK (MČR) | 11 | 9.775 | 45.251 | 08:28.551 | |
7. | 17 | Preuss Matěj HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil | OK junior (MČR) | 11 | 12.657 | 45.711 | 08:31.433 | |
8. | 34 | Procházka Václav HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 11 | 15.226 | 45.921 | 08:34.002 | |
9. | 23 | Roudnický Miloš HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 11 | 16.525 | 45.926 | 08:35.301 | |
10. | 24 | Milata Matyáš Hagemann racing | OK junior (MČR) | 11 | 16.657 | 45.872 | 08:40.433 | +5s nárazník |
11. | 112 | Svoboda Jiří H-kart club v AČR | OK junior (MČR) | 11 | 22.477 | 46.432 | 08:41.253 | |
12. | 52 | Patera Lukáš SKYLARKS Karting | OK junior (MČR) | 11 | 25.484 | 46.421 | 08:44.260 | |
13. | 22 | Podlipný Mateo HKC v AČR | OK junior (PAČR) | 11 | 25.650 | 46.565 | 08:49.426 | +5s nárazník |
Superfinále
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Kol | Ztráta | Nej. kolo | Celkový čas | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 48 | Kočka Ondřej CRG TEAM OKKART | OK (MČR) | 16 | 44.161 | 11:55.494 | ||
2. | 12 | Novák Tomáš H-Kart club v ačr | OK (MČR) | 16 | 13.712 | 44.891 | 12:09.206 | |
3. | 124 | Lukeš Kryštof Skylark’s Karting Team / LUKOV Plast | OK (MČR) | 16 | 20.649 | 45.465 | 12:16.143 | |
4. | 222 | Soumar Vojtěch AMD Racing | OK (MČR) | 16 | 24.228 | 45.539 | 12:19.722 | |
5. | 21 | Strakatý Václav HKC v AČR | OK (MČR) | 5 | 11 Laps | 45.157 | 03:53.073 |