Výsledky 2018

TermínOkruh
6.4.2018 - 8.4.2018SteelRing Třineczobrazit výsledky
27.4.2018 - 29.4.2018Kartarena Chebzobrazit výsledky
25.5.2018 - 27.5.2018Písekzobrazit výsledky
22.6.2018 - 24.6.2018Kartarena Chebzobrazit výsledky
24.8.2018 - 26.8.2018Vysoké Mýtozobrazit výsledky
14.9.2018 - 16.9.2018Wackersdorfzobrazit výsledky

zpět na seznam kategorií

Celkové pořadí Honda GX390, 2018

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Matějů David
Autoklub OK KART Teplice v AČR
67
(17 20 30)
55
(20 20 15)
61
(20 17 24)
59
(20 15 24)
58
(17 17 24)
300
2. Záviška Pavel
Pavel Zaviška
54
(15 15 24)
21
(6 0 15)
47
(17 0 30)
47
(15 13 19)
37
(11 11 15)
23
(10 13 12)
229
3. Jelínek Michael
SBM motorsport
50
(11 15 24)
67
(17 20 30)
67
(17 20 30)
43
(15 9 19)
227
4. Batík Pavel
SBM motorsport
45
(13 13 19)
27
(8 9 10)
38
(11 15 12)
35
(10 13 12)
41
(11 15 15)
186
5. Valík Petr
Petr Valík
31
(9 13 9)
51
(15 17 19)
26
(0 11 15)
25
(15 10 0)
133
6. Papežová Šárka
Šárka Papežová
13
(2 6 5)
25
(7 9 9)
26
(8 8 10)
24
(8 8 8)
88
7. Dorčíková Michaela
SBM motorsport
70
(20 20 30)
70
8. Banoczay Mario
SBM motorsport
67
(17 20 30)
67
9. Kopeček Petr
SBM motorsport
37
(20 17 0)
28
(9 10 9)
65
10. Goluch Petr
Petr Goluch
49
(13 17 19)
49
11. Holan Aleš
Autoklub OK KART Teplice v AČR
20
(5 8 7)
9
(9 0 0)
18
(9 9 0)
47
12. Petera Jiří
Autoklub OK KART Teplice v AČR
37
(13 0 24)
10
(10 0 0)
47
13. Řihošek Miroslav
Miroslav Řihošek
37
(7 11 19)
37
14. Kočka Ondřej
Autoklub OK KART Teplice v AČR
36
(13 17 6)
36
15. Kohout Aleš
Autoklub OK KART Teplice v AČR
34
(13 11 10)
34
16. Kubík ml. Petr
Petr Kubík ml.
32
(10 10 12)
32
17. Schmid Andrew
Autoklub OK KART Teplice v AČR
15
(15 0 0)
13
(13 0 0)
28
18. Müller Pavel
Autoklub OK KART Teplice v AČR
20
(20 0 0)
20
19. Látka Slavomír
Látka Slavomír
20
(0 10 10)
20
20. Bydžovský Milan
SBM motorsport
11
(3 0 8)
11
21. Kubík Petr
Petr Kubík
11
(4 7 0)
11
22. Látka Jonáš
Slavomír Látka
8
(8 0 0)
8

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004