Výsledky 2018

TermínOkruh
6.4.2018 - 8.4.2018SteelRing Třineczobrazit výsledky
27.4.2018 - 29.4.2018Kartarena Chebzobrazit výsledky
25.5.2018 - 27.5.2018Písekzobrazit výsledky
22.6.2018 - 24.6.2018Kartarena Chebzobrazit výsledky
24.8.2018 - 26.8.2018Vysoké Mýtozobrazit výsledky
14.9.2018 - 16.9.2018Wackersdorfzobrazit výsledky

zpět na seznam kategorií

Celkové pořadí Easykart 60, 2018

Výsledky Easykart 60 - mladí ke stažení ZDE

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
40
(20 20 5)
70
(20 20 30)
64
(20 20 24)
50
(17 20 30)
70
(20 20 30)
50
(17 20 30)
344
2. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
32
(15 17 0)
25
(15 6 4)
62
(15 17 30)
44
(20 0 24)
51
(15 17 19)
214
3. Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
52
(17 5 30)
21
(11 0 10)
9
(9 0 6)
20
(0 13 7)
43
(15 4 24)
44
(20 0 24)
189
4. Rosypal Tomáš
Spirit Racing
9
(3 3 9)
29
(5 17 7)
47
(17 15 15)
32
(15 17 0)
49
(17 17 15)
15
(6 9 0)
181
5. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o.
21
(6 4 15)
18
(9 9 6)
30
(5 13 12)
47
(13 15 19)
13
(6 0 7)
36
(8 13 15)
165
6. Huráb Dominik
Stanislav Huráb
48
(9 15 24)
22
(4 3 15)
6
(6 2 2)
25
(10 11 4)
23
(8 5 10)
23
(13 0 10)
147
7. Vančíková Karolína
Katka Trojanová
24
(11 13 0)
47
(8 15 24)
26
(8 10 8)
17
(9 8 0)
1
(4 7 1)
26
(9 10 7)
141
8. Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
7
(4 7 6)
21
(6 7 8)
15
(4 8 7)
22
(6 6 10)
37
(7 11 19)
37
(10 15 12)
139
9. Horčička Lukáš
Spirit Racing
35
(7 9 19)
20
(10 5 5)
32
(8 9 15)
28
(9 10 9)
17
(3 6 8)
132
10. Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
33
(10 11 12)
39
(10 10 19)
21
(1 11 9)
20
(11 0 9)
4
(0 0 4)
12
(4 8 2)
129
11. Puršl Matyáš
Spirit racing
23
(13 0 10)
13
(13 0 0)
13
(7 3 3)
18
(7 5 6)
22
(1 9 12)
21
(11 5 5)
110
12. Karnold Filip
British Automotive Racing
18
(8 10 0)
28
(17 11 0)
25
(11 4 10)
13
(0 1 12)
26
(11 15 0)
110
13. Rechenmacher Simon
CB Kart racing team
25
(0 13 12)
39
(13 7 19)
34
(13 13 8)
98
14. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
16
(0 8 8)
11
(7 4 0)
16
(3 9 4)
19
(4 7 8)
5
(0 0 5)
16
(5 7 4)
83
15. Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
1
(0 0 1)
10
(3 5 2)
0
(0 0 0)
17
(5 10 2)
10
(10 0 0)
27
(7 11 9)
65
16. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
18
(5 6 7)
18
(1 8 9)
6
(0 6 0)
6
(1 4 1)
1
(0 0 1)
49
17. Gorčica David
CB KART Racing Team
1
(1 0 0)
7
(2 0 5)
1
(0 0 1)
0
(0 0 0)
8
(0 6 2)
11
(1 4 6)
28
18. Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír
0
(0 0 0)
3
(0 0 3)
0
(0 0 0)
9
(2 2 5)
11
(2 3 6)
5
(2 0 3)
28
19. Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
2
(0 0 2)
3
(0 2 1)
3
(2 1 0)
9
(3 3 3)
4
(0 1 3)
1
(0 1 0)
22
20. Růt Vojtěch
Petr Růt
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
13
(5 8 0)
3
(0 3 0)
16
21. Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR
4
(0 0 4)
1
(0 1 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
2
(0 2 0)
0
(0 0 0)
7
22. Děrgl Martin
Martin Děrgl
6
(2 1 3)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
6
23. Vančík Tomáš
Katka Trojanová
2
(0 2 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
2
(0 2 0)
4
24. Novotný Daniel
Ilona Novotná
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
3
(3 0 0)
3
25. Růt Jonáš
Pavel Růt
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
26. Mitánek Matyáš
Ondřej Závodný
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
27. Rosypal David
Spirit Racing
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
28. Tóth Martin
Tibor Tóth
0
(0 0 0)
0
29. Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
30. Koranda David
Praga VMS Racing
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
31. Závodný Dominik
Ondřej Závodný
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
32. Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský
0
(0 0 0)
0
33. Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004