Výsledky OK Kartarena Cheb (17. 8. - 18. 8. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK52.427652.435

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior1152.85009:47.425
2.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior110.60452.95909:48.029
3.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior111.04052.86209:48.465
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior112.02852.83209:49.453
5.1Bečička Jiří
Parolin Racing CZ / Bečička Jiří
OK junior112.23552.85609:49.660
6.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior113.10253.06909:50.527
7.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior118.37653.37509:55.801
8.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior118.88553.43109:56.310
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior1116.57053.82310:03.995
10.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior1116.75953.71110:04.184
11.6Matonoha Štěpán
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior1119.08054.08810:06.505
12.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior1120.71954.04810:08.144
13.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior1123.62754.59810:11.052
14.24Lukeš Kryštof
Skylark's Karting Team
OK junior1123.84954.68710:11.274
15.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior1152.97209:48.817
2.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior112.17152.87609:50.988
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior112.57153.05609:51.388
4.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior112.86453.06509:51.681
5.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior113.55253.16509:52.369
6.1Bečička Jiří
Parolin Racing CZ / Bečička Jiří
OK junior113.62153.08809:52.438
7.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior114.70753.31709:53.524
8.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior115.11653.22509:53.933
9.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior1110.98753.79309:59.804
10.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior119.75753.66110:03.574+5s - Nárazník
11.24Lukeš Kryštof
Skylark's Karting Team
OK junior1114.92454.16010:03.741
12.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior1115.17553.79210:03.992
13.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK0
14.6Matonoha Štěpán
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior011 Laps1.439
15.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior011 Laps1.559

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK0