Výsledky Školní 50 Kartarena Cheb (15. 9. - 17. 9. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 501:17.36161:18.742
2.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:17.5160.15561:17.569
3.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 501:18.6961.33561:19.206
4.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 501:19.1171.75661:19.648
5.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 501:19.4062.04551:20.565
6.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 501:19.5192.15831:19.585
7.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 501:21.2073.84651:21.897
8.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 501:22.4845.12351:23.860
9.24Kovalík Filip
MS KART RACING TEAM v AČR / Carbon Art Třebeň
Školní 501:24.8267.46541:25.221
10.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 501:27.63310.27231:28.458

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 5051:18.71606:44.507
2.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5053.4851:19.30006:47.992
3.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 50513.6421:21.32306:58.149
4.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 50516.6111:21.12007:01.118
5.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50526.7541:21.75407:11.261
6.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50528.1881:24.65407:12.695
7.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 50528.5591:21.86507:13.066
8.24Kovalík Filip
MS KART RACING TEAM v AČR / Carbon Art Třebeň
Školní 50551.1651:28.15807:35.672
9.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 5051:05.1511:29.38307:49.658
10.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 5051:26.1391:33.41208:10.646

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5051:17.23406:35.273
2.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5053.5451:17.49206:38.818
3.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 5055.2071:17.47106:40.480
4.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 50518.5581:20.68706:53.831
5.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50519.6831:20.54106:54.956
6.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 50520.6121:18.66106:55.885
7.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50524.4581:20.37106:59.731
8.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50526.8521:22.47507:02.125
9.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50546.5421:25.49407:21.815
10.24Kovalík Filip
MS KART RACING TEAM v AČR / Carbon Art Třebeň
Školní 5032 Laps1:28.72204:38.550

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051:18.25506:41.335
2.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 5059.0921:20.13006:50.427
3.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 5059.3181:19.43006:50.653
4.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50510.0341:18.49306:51.369
5.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 50510.0561:19.65106:51.391
6.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 50518.4431:18.58106:59.778
7.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50538.3891:25.06307:19.724
8.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50538.6181:22.62707:19.953
9.24Kovalík Filip
MS KART RACING TEAM v AČR / Carbon Art Třebeň
Školní 5051:05.3701:28.47207:46.705
10.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5050.4551:18.15806:41.790V - Porušení TP

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004