Výsledky Easykart 100 Kartarena Cheb (15. 9. - 17. 9. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10054.862654.873
2.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 10055.0740.212555.336
3.3Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 10055.3650.503755.477
4.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 10055.4250.563855.439
5.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 10055.4910.629856.073
6.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 10055.7090.847655.910
7.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 10056.3991.537756.646
8.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10056.7291.86721:19.605
9.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 10057.1622.3557.227
10.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10055.1830.321655.490V - nesoulad s TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 1001054.59109:15.085
2.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100101.41454.93009:16.499
3.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100108.44955.31309:23.534
4.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 100109.05354.98409:24.138
5.3Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 1001011.83755.57609:26.922
6.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001016.65655.96009:31.741
7.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 1001028.40055.74009:43.485
8.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 1001029.62057.25709:44.705
9.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100107.45255.24009:52.537+30s
10.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10064 Laps55.40805:40.962

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 1001054.72809:12.178
2.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100102.94554.80809:15.123
3.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100103.04854.74409:15.226
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100106.72654.64509:18.904
5.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100107.30854.89409:19.486
6.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100108.71155.09409:20.889
7.3Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 100108.94555.24209:21.123
8.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 1001013.50955.63109:25.687
9.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001017.32256.00009:29.500
10.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10082 Laps54.96507:28.988

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 1001354.85712:03.109
2.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100130.30954.61012:03.418
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100131.90554.95312:05.014
4.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100132.12655.06212:05.235
5.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100132.98854.89812:06.097
6.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100134.95754.95612:08.066
7.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001313.15155.88212:16.260
8.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 1001323.22955.95912:26.338
9.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 10094 Laps55.10208:21.233
10.3Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 10049 Laps56.05704:25.016

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
32
(8 6 24)
40
(11 10 19)
13
(0 13 19)
59
(20 15 24)
64
(20 20 24)
208
2. Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
22
(11 11 0)
33
(20 13 0)
67
(20 17 30)
26
(0 11 15)
43
(13 6 30)
191
3. Kováč Karel
SPIRIT RACING
20
(20 10 0)
67
(17 20 30)
24
(15 11 9)
34
(17 17 0)
41
(17 17 7)
186
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
49
(17 20 12)
50
(15 11 24)
35
(6 20 15)
20
(10 10 12)
26
(7 11 15)
180
5. Škorpík Filip
SPIRIT RACING
58
(13 15 30)
19
(10 9 0)
23
(13 7 10)
59
(9 20 30)
16
(8 8 8)
175
6. Jandová Michelle
Cimbu autosport
9
(9 0 8)
27
(8 15 12)
56
(17 15 24)
45
(13 13 19)
31
(9 10 12)
168
7. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
51
(15 17 19)
29
(6 8 15)
33
(11 10 12)
11
(11 6 10)
32
(6 13 19)
156
8. Blažíček František
František Blažíček
38
(10 13 15)
30
(13 17 0)
26
(9 9 8)
40
(15 15 10)
134
9. Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
23
(6 8 9)
23
(7 7 9)
15
(10 5 0)
25
(8 9 8)
26
(10 7 9)
112
10. Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
26
(7 9 10)
19
(9 0 10)
23
(8 8 7)
31
(15 7 9)
99
11. Adámek Martin
Duck Racing
19
(5 7 7)
19
(5 6 8)
19
(7 6 6)
22
(7 8 7)
79
12. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
9
(4 5 0)
14
(5 4 5)
23
13. Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
20
(11 9 0)
20
14. Pokorná Sára
Cimbu autosport
12
(6 0 6)
12

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004