Výsledky Easykart 60 Kartarena Cheb (15. 9. - 17. 9. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 601:01.09361:01.150
2.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 601:01.1150.02261:01.496
3.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601:01.1660.07361:01.185
4.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 601:01.2240.13171:01.234
5.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 601:01.2500.15761:01.445
6.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 601:01.4220.32961:01.694
7.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 601:01.9920.89941:02.118
8.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601:02.0630.9771:02.300
9.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 601:02.1251.03241:02.308
10.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 601:02.1541.06151:02.438
11.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601:02.1651.07251:02.207
12.129Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
Easykart 601:02.2921.19951:02.558
13.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601:02.3071.21471:02.371
14.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601:02.3181.22571:03.118
15.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 601:02.4821.38961:02.738
16.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601:02.8321.73951:02.910
17.15Doubek Vladimir
Lukamotorsport / Táta a Máma
Easykart 601:03.8742.7811
18.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 601.7810

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071:01.11407:14.041
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6070.7331:00.69807:14.774
3.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6070.9391:00.81607:14.980
4.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6075.9521:01.95907:19.993
5.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6076.0051:01.73907:20.046
6.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6077.1051:01.56407:21.146
7.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6077.2751:01.72507:21.316
8.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6077.5711:01.35807:21.612
9.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6077.8631:01.55707:21.904
10.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6079.0631:01.67707:23.104
11.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6079.7121:02.16507:23.753
12.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 6079.8311:01.74307:23.872
13.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60716.7391:03.09307:30.780
14.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60717.2261:02.99007:31.267
15.129Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
Easykart 60717.3441:02.92507:31.385
16.15Doubek Vladimir
Lukamotorsport / Táta a Máma
Easykart 60723.9421:03.77307:37.983
17.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6007 Laps35.651
18.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6078.0981:01.55707:22.139V- Podváha

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6070.2691:00.68707:15.202
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6070.2971:01.01707:15.230
3.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6070.6051:01.12007:15.538
4.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6072.4481:01.11407:17.381
5.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6072.5121:00.27807:17.445
6.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6072.7611:01.09607:17.694
7.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6074.0491:01.15607:18.982
8.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6074.3161:01.00507:19.249
9.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6074.5361:01.31607:19.469
10.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6074.9041:01.07907:19.837
11.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 6075.0131:01.05107:19.946
12.129Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
Easykart 6077.0801:01.47807:22.013
13.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6079.0561:01.34307:23.989
14.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6071:01.09507:24.933+10s
15.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60712.0251:02.48007:26.958
16.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60713.3381:02.19907:28.271
17.15Doubek Vladimir
Lukamotorsport / Táta a Máma
Easykart 60718.8981:02.77707:33.831
18.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6073.8501:01.06007:18.783V- Podváha

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 60101:00.63210:12.305
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 60104.3781:00.68210:16.683
3.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 60104.4031:00.52510:16.708
4.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 60105.1351:00.56210:17.440
5.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60105.2541:00.77610:17.559
6.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 60105.5521:00.67110:17.857
7.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60105.8831:00.65910:18.188
8.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60108.2231:01.14310:20.528
9.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 60108.2501:00.98310:20.555
10.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60109.3761:00.90810:21.681
11.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 60109.5241:01.09110:21.829
12.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 601010.6501:01.24710:22.955
13.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601010.8271:01.07310:23.132
14.129Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
Easykart 601016.3281:01.69110:28.633
15.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601018.3451:01.75910:30.650
16.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601018.4091:01.92810:30.714
17.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 601018.7031:01.97010:31.008
18.15Doubek Vladimir
Lukamotorsport / Táta a Máma
Easykart 601024.1451:02.40410:36.450

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
54
(15 20 19)
15
(15 15 19)
56
(20 17 19)
65
(15 20 30)
50
(20 11 30)
240
2. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
65
(20 15 30)
61
(20 17 24)
17
(17 0 15)
36
(17 13 19)
58
(17 17 24)
237
3. Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
13
(13 13 15)
57
(17 10 30)
63
(13 20 30)
61
(20 17 24)
34
(15 2 19)
228
4. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
58
(17 17 24)
45
(13 20 12)
54
(15 15 24)
30
(11 15 15)
20
(0 20 10)
207
5. Čermák Jan
Miloň Vojnar
23
(5 10 8)
35
(7 13 15)
15
(0 9 6)
16
(9 7 1)
28
(13 3 15)
117
6. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
19
(7 5 7)
9
(0 9 7)
25
(9 6 10)
17
(8 4 9)
35
(11 15 9)
105
7. Kačírek Petr
Duck Racing
29
(11 6 12)
26
(8 8 10)
22
(10 4 8)
5
(5 2 5)
14
(0 9 5)
96
8. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
18
(6 7 5)
24
(9 7 8)
20
(11 0 9)
31
(10 13 8)
93
9. Puršl Matyáš
Spirit racing
22
(2 11 9)
20
(0 11 9)
24
(6 8 10)
25
(8 10 7)
91
10. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
27
(9 8 10)
22
(11 5 6)
18
(1 11 7)
16
(7 9 0)
5
(5 0 0)
88
11. Klausová Melanie
Klausová Monika
18
(10 4 4)
15
(10 1 5)
15
(2 13 12)
13
(4 5 4)
12
(6 6 3)
73
12. Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
2
(0 1 1)
0
(0 0 0)
14
(7 5 2)
32
(10 10 12)
20
(7 7 6)
68
13. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
14
(8 3 3)
5
(0 2 3)
15
(0 10 5)
2
(2 0 3)
29
(9 8 12)
65
14. Kříž Filip
Kříž Václac
19
(4 9 6)
16
(6 6 4)
17
(6 7 4)
0
(0 0 2)
13
(4 5 4)
65
15. Karnold Filip
British Automotive Racing
10
(5 3 2)
19
(8 8 3)
9
(0 3 6)
38
16. Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o.
6
(2 4 0)
31
(13 11 7)
37
17. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
4
(0 2 2)
1
(1 0 0)
7
(5 2 0)
15
(1 6 8)
5
(3 1 1)
32
18. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
3
(3 0 0)
8
(4 3 1)
4
(3 1 0)
2
(2 0 0)
17
19. Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
7
(1 4 2)
7
20. Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
1
(0 0 1)
4
(3 1 0)
5
21. Holub Dominik
Milan Holub
4
(4 0 0)
4
22. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING
3
(3 0 0)
3
23. Doubek Vladimir
Lukamotorsport
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004