Výsledky Školní 50 SteelRing Třinec (6. 4. - 8. 4. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 501:15.26921:15.976
2.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 501:18.2873.01851:18.318
3.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 501:20.5605.29161:20.758
4.18Planeta Filip
SPIRIT RACING
Školní 501:21.5666.29761:21.700
5.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 501:22.7277.45821:23.828
6.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 501:23.2497.9871:24.635
7.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 501:24.4209.15141:24.440
8.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 501:25.89210.62351:28.099
9.52Kohout Stanislav
HKC v AČR / Autokohout
Školní 501:26.86711.59861:27.301
10.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR
Školní 501:28.02812.75921:28.972
11.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 501:28.55113.28261:31.226
12.77Toporkov Mikhal
HKC v AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 501:43.30828.03961:44.577
13.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 501:47.21031.94121:47.432
14.104Rachůnek Karel Ivan
Ivan Rachůnek
Školní 501:47.22331.95421:47.645

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5051:17.22206:34.346
2.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5050.2171:17.35506:34.563
3.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 50513.3681:19.73106:47.714
4.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50558.0911:27.28307:32.437
5.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50559.4761:26.44107:33.822
6.18Planeta Filip
SPIRIT RACING
Školní 50559.6191:22.15807:33.965
7.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 5051:00.6581:24.49307:35.004
8.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 5051:01.4921:25.73207:35.838
9.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR
Školní 5051:01.6911:25.91807:36.037
10.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 5051:14.2551:25.05607:48.601
11.77Toporkov Mikhal
HKC v AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 5041 Lap1:39.68406:57.909
12.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 5041 Lap1:48.98507:44.100
13.104Rachůnek Karel Ivan
Ivan Rachůnek
Školní 5041 Lap1:49.02807:45.156
14.52Kohout Stanislav
HKC v AČR / Autokohout
Školní 5041 Lap1:26.02207:45.461

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5055.5331:17.70706:38.449
2.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 50522.1401:21.43106:55.056
3.18Planeta Filip
SPIRIT RACING
Školní 50532.9761:23.00307:05.892
4.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50549.4111:24.67407:22.327
5.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 50549.4501:24.68907:22.366
6.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR
Školní 50550.7681:24.43407:23.684
7.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50550.7881:25.28407:23.704
8.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 50551.3301:24.81507:24.246
9.52Kohout Stanislav
HKC v AČR / Autokohout
Školní 5051:14.3551:27.59607:47.271
10.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 5051:19.6411:28.53407:52.557
11.77Toporkov Mikhal
HKC v AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 5041 Lap1:33.06606:41.940
12.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 5041 Lap1:39.71206:50.153
13.104Rachůnek Karel Ivan
Ivan Rachůnek
Školní 5041 Lap1:37.76806:50.794
14.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5051:15.42406:32.916V- Nesoulad s TP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5051:15.95006:37.049
2.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5053.5411:18.23206:40.590
3.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 50518.8611:21.03206:55.910
4.18Planeta Filip
SPIRIT RACING
Školní 50527.5401:22.12707:04.589
5.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 50538.8481:23.18807:15.897
6.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR
Školní 50539.7321:24.54507:16.781
7.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 50544.7211:24.98207:21.770
8.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50545.9201:25.61707:22.969
9.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50547.7551:25.67607:24.804
10.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50554.7111:24.99507:31.760
11.52Kohout Stanislav
HKC v AČR / Autokohout
Školní 50556.2541:26.71707:33.303
12.77Toporkov Mikhal
HKC v AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 5051:19.8621:29.75007:56.911
13.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 5041 Lap1:47.63707:29.291
14.104Rachůnek Karel Ivan
Ivan Rachůnek
Školní 5041 Lap1:44.76207:32.611

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004