Výsledky Easykart 100 SteelRing Třinec (6. 4. - 8. 4. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.6Kováč Karel
Spiritracing / Karel Kováč Centrum sro
Easykart 10056.938457.037
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10057.1800.242757.221
3.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 10057.4460.508357.602
4.12Novák Tomáš
HKC v AČR
Easykart 10057.4930.555357.988
5.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 10057.5570.619657.687
6.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 10057.6010.663358.014
7.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 10057.6020.664357.654
8.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 10057.7920.854557.891
9.77Klausová Melanie
Lukamotorsport
Easykart 10057.8640.926957.940
10.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 10058.5431.605358.561
11.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 10058.6961.758258.819
12.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 1001:02.3315.39391:02.619

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 1001057.18309:36.466
2.6Kováč Karel
Spiritracing / Karel Kováč Centrum sro
Easykart 100100.11857.18009:36.584
3.12Novák Tomáš
HKC v AČR
Easykart 100105.24457.62409:41.710
4.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 100105.50457.51209:41.970
5.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100105.94057.71309:42.406
6.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 1001011.54857.54009:48.014
7.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 1001011.65657.29609:48.122
8.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 1001015.90058.54509:52.366
9.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 1001016.01757.59809:52.483
10.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 1001016.44658.48109:52.912
11.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 10091 Lap1:01.12709:47.266
12.77Klausová Melanie
Lukamotorsport
Easykart 10019 Laps1:00.98801:01.360

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.6Kováč Karel
Spiritracing / Karel Kováč Centrum sro
Easykart 1001057.50009:39.258
2.12Novák Tomáš
HKC v AČR
Easykart 100103.11857.56409:42.376
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100103.34857.73409:42.606
4.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 100106.10357.42509:45.361
5.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 100106.20757.70409:45.465
6.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 100107.42958.04309:46.687
7.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 100107.66957.86009:46.927
8.77Klausová Melanie
Lukamotorsport
Easykart 100107.72157.93509:46.979
9.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100108.01057.88209:47.268
10.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 100109.39858.13609:48.656
11.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 1001020.69058.67209:59.948
12.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 1001046.9261:01.75210:26.184

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 1001357.71912:35.043
2.6Kováč Karel
Spiritracing / Karel Kováč Centrum sro
Easykart 100130.56857.75412:35.611
3.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 100131.87157.71312:36.914
4.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 100136.95157.83012:41.994
5.12Novák Tomáš
HKC v AČR
Easykart 100137.59657.80412:42.639
6.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100137.81257.93812:42.855
7.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 100138.11157.93412:43.154
8.77Klausová Melanie
Lukamotorsport
Easykart 100138.18657.88812:43.229
9.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 100139.02057.84312:44.063
10.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 1001321.97858.92412:57.021
11.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 1001340.53059.44513:15.573
12.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 100112 Laps1:03.37101:04.524

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
65
(20 15 30)
65
2. Kováč Karel
Spiritracing
61
(17 20 24)
61
3. Novák Tomáš
HKC v AČR
44
(15 17 12)
44
4. Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
41
(9 13 19)
41
5. Jandová Michelle
Cimbu autosport
38
(13 10 15)
38
6. Blažíček František
František Blažíček
28
(11 7 10)
28
7. Škorpík Filip
Spirit Racing Team
28
(10 9 9)
28
8. Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
25
(7 11 7)
25
9. Chovanec Václav
Spirit racing
18
(6 6 6)
18
10. Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
18
(8 5 5)
18
11. Klausová Melanie
Lukamotorsport
16
(0 8 8)
16
12. Růt Jáchym
Pavel Růt
9
(5 4 0)
9

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004