Výsledky Easykart 60 Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 6052.802452.823
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6052.8130.011652.909
3.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 6052.9570.155453.010
4.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6052.9950.193453.071
5.131Rechenmacher Simon
CB Kart racing team
Easykart 6053.0380.236453.173
6.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 6053.1330.331853.143
7.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 6053.2460.444853.281
8.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 6053.2560.454253.310
9.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6053.2560.454653.380
10.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 6053.2960.494653.409
11.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 6053.5830.781853.679
12.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 6053.6090.807453.927
13.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 6053.6310.829653.634
14.195Novotný Daniel
Ilona Novotná / ŽÍŽALA s.r.o
Easykart 6053.6990.897853.925
15.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6053.8521.05753.898
16.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 6053.8881.086453.908
17.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 6053.9091.107554.070
18.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 6053.9201.118254.112
19.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 6053.9961.194754.064
20.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 6054.1361.334654.156
21.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 6054.2711.469554.824
22.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 6054.4991.697854.568
23.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 6054.6961.894354.752
24.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 6054.7621.96354.826
25.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 6054.9072.105354.958
26.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 6055.2652.463655.316
27.565Mitánek Matyáš
Ondřej Závodný
Easykart 6056.2573.455556.593

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60953.07508:02.749
2.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 6090.17052.97208:02.919
3.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 6092.58852.98108:05.337
4.131Rechenmacher Simon
CB Kart racing team
Easykart 6094.48253.20208:07.231
5.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6094.72153.28108:07.470
6.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6097.08553.52608:09.834
7.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 6097.21953.28608:09.968
8.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 6099.16353.65108:11.912
9.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 6099.18253.30808:11.931
10.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6099.51553.81508:12.264
11.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 6099.63853.67608:12.387
12.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 60910.05153.67608:12.800
13.195Novotný Daniel
Ilona Novotná / ŽÍŽALA s.r.o
Easykart 60911.45853.84408:14.207
14.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 60911.71553.55608:14.464
15.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 60911.93653.45008:14.685
16.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 60913.12453.75108:15.873
17.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60914.47454.03308:17.223
18.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 60914.56954.31108:17.318
19.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 60917.76454.42708:20.513
20.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 60920.29454.53308:23.043
21.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60923.52254.68408:26.271
22.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 60923.96654.98908:26.715
23.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 60926.05654.79308:33.805+5 s - incident
24.565Mitánek Matyáš
Ondřej Závodný
Easykart 60935.72756.29508:38.476
25.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 60935.74153.81008:38.490
26.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 60925.94255.31008:38.691+10 s - start
27.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 60936.39355.21908:39.142

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60952.42608:02.854
2.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 6090.16152.92908:03.015
3.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6093.84153.28808:06.695
4.131Rechenmacher Simon
CB Kart racing team
Easykart 6093.87752.95908:06.731
5.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 6093.96852.80708:06.822
6.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 6096.71653.11008:09.570
7.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 6097.49252.93608:10.346
8.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 60911.49053.79608:14.344
9.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 60911.73153.62008:14.585
10.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 60911.80953.60608:14.663
11.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 60912.18153.57908:15.035
12.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60912.23553.12008:15.089
13.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 60913.40453.22408:16.258
14.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 60915.17353.74508:18.027
15.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60915.54653.68608:18.400
16.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60918.07953.40208:20.933
17.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 60918.36953.26608:21.223
18.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 60921.48753.32308:24.341
19.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60922.20154.49908:25.055
20.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 60924.41554.38508:27.269
21.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 60926.17455.19808:29.028
22.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 60926.27955.02508:29.133
23.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 60931.81055.16008:34.664
24.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 60935.17255.47308:38.026
25.565Mitánek Matyáš
Ondřej Závodný
Easykart 60936.61955.82208:39.473
26.195Novotný Daniel
Ilona Novotná / ŽÍŽALA s.r.o
Easykart 6045 Laps53.75803:43.853
27.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6045 Laps54.14403:46.639+5 s - incident

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601152.87909:48.807
2.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60110.46352.86809:49.270
3.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 60110.58952.86309:49.396
4.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 60112.37753.02709:51.184
5.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 60114.17452.96909:52.981
6.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 60114.23253.09009:53.039
7.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 60114.59753.13909:53.404
8.131Rechenmacher Simon
CB Kart racing team
Easykart 60114.91753.13409:53.724
9.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 601111.27753.63810:00.084
10.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 601111.36153.79410:00.168
11.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 601112.10553.75810:00.912
12.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 601112.56353.56210:01.370
13.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 601113.30853.95110:02.115
14.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 601113.62653.74510:02.433
15.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 601113.85653.70610:02.663
16.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 601119.27453.17310:08.081
17.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 601119.34354.21410:08.150
18.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 601121.10754.12610:09.914
19.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 601121.81154.52210:10.618
20.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 601123.00154.52810:11.808
21.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 601123.43154.67310:12.238
22.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 601123.61553.76610:12.422
23.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 601125.79853.88010:14.605
24.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 601126.06054.52310:14.867
25.565Mitánek Matyáš
Ondřej Závodný
Easykart 601134.87355.26410:23.680
26.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6038 Laps53.41602:43.467
27.195Novotný Daniel
Ilona Novotná / ŽÍŽALA s.r.o
Easykart 600

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004